+ 48 509721051 biuro@kancelaria-jurist.net
kredyty frankowe łódzkie

Kredyty frankowe

Niesławne kredyty frankowe szczególnie dużą popularnością cieszyły się w latach 90. XX wieku i później. Kredytobiorcy zaciągali kredyty denominowane lub indeksowane we frankach szwajcarskich na zakup nieruchomości mieszkalnych – mieszkań, domów – i nie tylko. Na przestrzeni kilku lat, w przypadku większości kredytów frankowych, mimo regularnego spłacania rat, w wyniku zmian kursu walutowego zobowiązania kredytobiorców wzrosły o kilkadziesiąt procent. Wraz z nimi wzrosła również wysokość rat.

Umowy kredytowe w przypadku kredytów frankowych nader często były obciążone niedozwolonymi klauzulami. Umowy zawierające niedozwolone klauzule mogą zostać unieważnione.

Dlaczego warto starać się o unieważnienie umowy kredytu frankowego?

Unieważnienie umowy kredytu frankowego daje możliwość całkowitego uwolnienia się od zobowiązania. Unieważnienie powoduje ustanie zobowiązania finansowego, co z perspektywy kredytobiorcy jest bardziej korzystne. W przypadku unieważnienia umowy kredytobiorca musi zwrócić do baku tylko kapitał. Oznacza to, że wszystko, co do tej pory zostało przez kredytobiorcę wpłacone ponad kwotę kapitału (na rzecz odsetek) podlega zwrotowi.

Kancelaria Frankowa oferuje pomoc mieszkańcom województwa łódzkiego

Jako Kancelaria Frankowa jesteśmy specjalistami w prowadzeniu spraw przeciwko bankom z tytułu dochodzenia roszczeń dotyczących kredytów hipotecznych powiązanych z frankiem szwajcarskim. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową pomoc:

- przeanalizujemy Twoją umowę kredytu frankowego, 

- sprawdzimy czy zaproponowana przez bank ugoda Ci się opłaci,

- poprowadzimy proces sądowy z bankiem o unieważnienie umowy.

Usługi z zakresu obsługi spraw frankowych kierujemy do mieszkańców miasta Łódź i całego województwa łódzkiego. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu profesjonalną pomoc na każdym etapie toczącego się postępowania.

Co nas wyróżnia jako Kancelarię Frankową?

Jednym z naszych atutów jest bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw frankowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczony zespół adwokatów i radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu sporów z bankami. Oferujemy nieodpłatną  analizę umowy frankowej i konsultację z wykwalifikowanym adwokatem, który dostarczy Państwu realnej oceny sytuacji. Dzięki temu decyzję do podjęciu określonych działań związanych z unieważnieniem umowy kredytowej lub odfrankowaniem kredytu podejmujecie Państwo w oparciu o konkretne informacje, a nie domysły i obietnice pozytywnego załatwienia sprawy. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

 

Prawo cywilne

  • prawo umów,
  • prawo rzeczowe,
  • prawo spadkowe,
  • prawo odszkodowawcze.

Upadłość konsumencka

- oferta skierowana do osob fizycznych i przedsiębiorców,

Reprezentowanie przed sądem

Bronimy Klientów w Sądach. 

Spadki

- podział spadku 

- zachowek 

- ochrona przed długami spadkowymi

- podważanie testamentu

 

Sprawy karne

- obrona oskarżonego przed sądem 

- dozór elektroniczny

- przedterminowe zwolnienie

- zamiana kary

Analiza umów

- przygotowanie umów

- wsparcie w negocjacjach

- analiza i przygotowanie regulaminów

- wskazanie ryzyk zawartych w umowach

 

Prawo medyczne

Obsługujemy podmioty lecznicze i praktyki zawodowe lekarzy i lekarzy dentystów. 

Windykacja

- wspieramy Klientów w dochodzeniu Ich należności

Prawnik rozwodowy

- rozwody, separacje

- władza rodzicielska

- alimenty

- ustalenie kontaktów z dzieckiem